Oddajemy w Wasze ręce e book zawierający rekomendacje opis narzędzi i praktyczne wskazówki dotyczące nowoczesnych metod zarządzania w organizacjach pozarządowych. Zabierzemy Was w podróż po meandrach z

Jest już do pobrania e-book "Nowoczesne zarządzanie organizacją pozarządową", zawierający rekomendacje, opis narzędzi i praktyczne wskazówki dotyczące nowoczesnych metod zarządzania w organizacjach.

Cenne dane

Diagnoza problemów danej społeczności to element wniosku o dofinansowanie, który ma kluczowe znaczenie dla jego oceny przez ekspertów komisji grantowych, a zarazem dla decyzji o przyznaniu dofinansowania. Skąd uzyskać wiarygodne i publicznie dostępne dane dowodzące, że dostrzegany przez nas problem jest rzeczywisty? Dla wielu przedstawicieli NGO zajmujących się „pisaniem projektów” to istotny problem, a z niniejszego artykułu możecie się dowiedzieć, skąd uzyskać cenne informacje.

mockup kaj

Wystartował Śląski Bank Pomysłów - internetowa baza wiedzy i platforma wymiany pomysłów na transformację energetyczną województwa śląskiego.

yellow g306ca445d 1280

Innowacyjność to od wielu lat słowo-wytrych, będące na ustach świata nauki, biznesu, ale również samorządów i NGOs. O co tak naprawdę chodzi z tą innowacyjnością i czy jest ona w ogóle w zasięgu organizacji pozarządowych?